Baras kurorte „IDW Esperanza Resort“

Projekto tikslas- sukurti klasikinio moderno interjerą, ryškiai kontrastuojantį su rąstine kurorto architektūra. Bare jaukumą kuria dominuojančios tamsios, sodrios spalvos, o poliruoto žalvario detalės, juodas marmuras išlaiko prabangaus kurorto atmosferą.

BARAS II
BARAS SU ZALVARIO KRIOKLIU II
BARAS SU ZALVARIO KRIOKLIU I
ZALVARIO KRIOKLYS I
ZALVARIO KRIOKLYS

Bare žaidžiama rombinėmis medžio tekstūromis sieninėse spintelėse, baro apdailoje. Saugumo sumetimais atsisakius židinio interjere, kaip ryškiausias patalpos akcentas buvo suprojektuota žalvarinė dekoratyvinė siena, matoma nuo įėjimo į barą ir per visus panoraminius langus. Poliruotas žalvaris suteikia jaukumo ir prabangos įspūdį bei puikiai dera su juodo marmuro paviršiais. Lubos baro centre atkartoja grindų raštą su inkorporuotais akcentiniais elementais plokštumų susikirtimuose.

Daug paslėptos šviesos šaltinių maišiau su specialiai šiam interjerui sukurtais akcentiniais kubais, dengtais poliruotu žalvariu. Stengiausi, jog visi dizaino elementai - žalvario krioklys, dekoruotos baro sienos... - turėtų specialiai jiems skirtą, beveik nematomą apšvietimą. Su keliomis išimtimis ieškojau dizaino ne šviestuve, bet jo metamoje šviesoje.

ZALVARIO KRIOKLYS II
INTERJERO DETALE BARE
PLANAS