Restoranas Renaissance

Kai restorano šefas Mickey Bhoite man pasakė: “Čia bus moderni Viduržemio jūros regiono virtuvė“, tą akimirką paaiškėjo restorano dizaino kryptis- sukurti modernią Viduržemio jūros stiliaus interpretaciją Senamiesčio patalpose.

Stengiausi neperkrauti interjero baldais ir detalėmis, išlaikyti itališką minimalizmą ir pagal tai rinkau spalvų bei medžiagų paletę. Baltos, nelygios, tarsi rankomis glaistytos sienos primena Graikijos salų namus, o mėlyni baldų apmušalai, servetėlės ir užuolaidos papildo marinistinę restorano atmosferą.

Renaissance_15
Renaissance_10
Renaissance_09

Modernūs šviestuvai atkartoja jūros tematiką: vieni- tarsi susipynęs laivo takelažas, kiti- tarsi juodoje rugpjūčio naktyje į vandenyną krentančios žvaigždės, treti – metalinės žuvėdros pakibusios virš pakrantės uosto.

Šalta melsva šviesa apšviečia storas šimtmečius mačiusias Senamiesčio sienų nišas, o išbalinto ąžuolo grindys stalai ir kėdės atrodo tarsi iš jūros ištrauktos. Net ir orginalios sienų plytos vietomis atidengtos- tarytum Viduržemio jūros ir vėjų išblukintos. Restoranas, nors ir pasislėpęs kiemuose už mažų Senamiesčio langų - šviesus, alsuoja balta švara ir modernumu.

Tos pačios tematikos dekorą restoranui parinko Mantas Petruškevičius.

Renaissance_08
Renaissance_19
Renaissance_17
Renaissance_21
Renaissance_41
Renaissance_28
Renaissance_20
Renaissance_47
Renaissance_34
Renaissance_46